Baskılı Poşet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

(0553) 774 13 14
(0544) 237 73 19
Baskılı Poşet Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Baskılı  poşetler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Büyük mağaza zincirleri, kurumsal     firmalar, butikler, perdeciler, beyaz eşyacılar, telefon bayileri, marketler, tekstil firmaları, ayakkabıcılar, manifatura, takıcılar...   v.b işletmeler baskılı çanta     kullanarak gezer reklamlarını yapmaktadırlar. firmaların logo, adres,telefon bilgilerinin yazılı olduğu   baskılı poşetlerde dikkat edilmesi gereken husus marka ismin ön planda tutulmasıdır. Tüketicinin bu reklamlı poşetleri   gezerek ücretsiz tanıtımını yapmanıza olanak sağlar.

Baskılı poşetler;  reklamlı poşet, logolu poşet, baskılı çanta poşet, el geçme poşet, takviyeli baskılı poşet, yumuşak saplı  poşet,   kurumsal poşet, bio poşet olarak geçmektedir.
   
Baskılı poşetleri alırken dikkat edilmesi gereken hususlar; poşette kullanılan ham maddelerin orijinal ham maddelerden yapılması yüksek yoğunluk ve alçak yoğunluk olarak imalatı yapılan baskılı  poşetlerin kullanım amacı taşıma olduğu için mümkün olduğunca sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Üzerine işlenen logo,marka ismi.gibi yazılarda kullanılan boyanın kaliteli olması gerekmektedir .Kalitesiz boyalar ile yapılan baskılar boya çıkması boya akması yaparak kullanıcıların ellerine bulaşmaktadır.

Baskılı poşet fiyatları ile ilgili günümüzde bir çok farklı fiyat verilmektedir.bunların başlıca nedenleri baskılı poşeti üreticilerinin ucuz baskılı poşetler ile ilgili kullanılan ham maddenin geri dönüşüm atık ( çöp ) poşet, plastik türevlerinden  kalitesiz boya  üretimlerinden oluşmasıdır. Burada tüketicinin bilmesi gereken orjinal ham maddeden yapılan poşet atık poşetlerden aynı kilolarda daha fazla adet çıkması, 5 kat daha sağlam olması ve hijyenik olmasıdır.

Sonuç olarak orijinal ham maddeden üretilen baskılı poşetler bio poşet olup doğa dostudur. doğaya bırakıldıklarında 24 ay içerisinde kendini yok etmektedirler.

Halı Ambalaj Malzemeleri

Poşet Modelleri

Halı, Poşet Fiyatları

Halı Yıkama Makinaları

Naylon, Poşeti İmalatçıları

Deterjanlarımız

 • Ucuz Halı Poşeti şeffaf halı poşeti
  Şeffat Halı Poşeti modeli ile Seyhan Ambalaj plastik imalattan direk satış
  (şeffaf halı poşeti)      4,50 TL
 • Rulo Halı Poşeti Kesimli Halı Poşeti Hışır
  Adetli Halı Poşeti, Kesimli Halı Poşeti imalatımız 230 cm, 180 cm, 130 ebatlarında kesilerek her ruloda 500 adet halı poşeti bulunmaktadır.
  (Kesimli Halı Poşeti Hışır)      170 tl
 • Halı Poşeti rulo halı poşeti
  beyaz halı poşeti istenilen ölçüde halı poşeti,rulo halı poşeti,mavi,kırmızı,beyaz ucuz halı naylonu imaltı yapmaktayız.
  (rulo halı poşeti)      6 tl
 • Halı Poşeti beyaz halı poşeti
  beyaz halı poşeti istenilen ölçüde halı poşeti,rulo poşet,mavi,kırmızı,beyaz ucuz halı naylonu imaltı yapmaktayız.
  (beyaz halı poşeti)      6 tl
  Baskılı Rulo Poşet HPN | Seyhan Ambalaj
  2. Kalite şeffaf halı paketleme poşeti sonsuz rulo halinde imalatı yapılmaktadır. Bobinlerimiz 25 kg ile 35 kg arası değişmektedir.
  (HPN)      6 tl
  Hışır Atlet Poşet TPT-17H
  toptan ucuz hışır atlet market pazar bakkal poşetleri küçük orta, büyük, battal, jumbo boy olarak üretilmektedir.
  (TPT-17H)      12 TL
  Hışır Atlet Poşet BSK-03M
  Baskılı reklamlı market, fırın, pazar butik poşetlerimiz küçük, orta, büyük boy olarak imalatı yapılmaktadır.
  (BSK-03M)      12 TL
  Hışır Atlet Poşet BSK-2M
  Baskılı market, fırın, dönerci, reklamlı logolu poşetler küçük, orta, büyük boy olarak imalat yapılmaktadır.
  (BSK-2M)      12 TL
Seyhan Ambalaj olarak; Naylon Poşet Firmaları, Toptan Poşet İmalatçıları, Halı Poşeti İmalatçıları içinde aranılan bir marka olduğumuzun bilincindeyiz. İnsanların kafasında daima, her malın ucuzunu temin etmenin yollarını aramaktadır. Fakat unutulmaması gerekn en temel konulardan bir tanesi Poşet Naylon gibi ambalaj malzemelerinin kimyasal yollarla elde edildiğini aklımızdan çıkarmamamız gerekmektedir. Sektörde bu işi merdiven altı kayıtsız bir şekilde yapmaya çalışan onlarca firma bulunmaktadır. Farkımız Naylon, Poşet, imalatında birbirinden farklı baskı modelerimiz ve kaliteyi ucuza satmamız diyebiliriz. Bizden fiyat almadan önce mutlaka farklı firmalardan ucuz halı poşeti veya toptan poşet alımı konularında fiyat almanızı tavsiye ederiz. Çünkü kalitemizi ve farkımızı görmeniz için...
Konsantre Halı Şampuanı sayesinde Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz olacak. halı şampuanımız 1 e 100 sulandırılarak kullanılmaktadır.
(halı şampuanı)      175.00 TL
Leke Çıkarıcı ile kolaylıkla halılarınızdaki lekelerden kurtulabilirsiniz.
(leke çıkarıcı)      5.00 TL

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • SEYHAN AMBALAJ
 • Yeşiloba mah 46011 Sk. N. 40/A Seyhan / ADANA
 • (0553) 774 13 14
 • (0544) 237 73 19
 • info@ambalajmarketin.com

SOSYAL AĞ

Facebook
Yönetici
© SEO
ONLİNE TEKLİF ALMA